Corel Videostudio 2020

  • by

VideoStudio Ultimate 2020Oprogramowanie do edycji wideo i filmów

Przekształć swoje zdjęcia i filmy w filmy dzięki ulepszonemu maskowaniu i gradacji kolorów, nowym inteligentnym narzędziom wideo, zoptymalizowanej wydajności i efektom premium.

Intuicyjny

Idealny dla wszystkich poziomów umiejętności; edytuj wideo HD, 4K lub 360 na wielościeżkowej osi czasu za pomocą łatwych w użyciu narzędzi.

Zabawa

Program VideoStudio jest powszechnie uznawany za łatwy w użyciu i wyposażony w ciekawe funkcje.

Twórczy

Wyraź siebie dzięki ponad 2000 dostosowywanych filtrów, kontrolkom gradacji kolorów i efektom premium.

Intuicyjny edytor wideo

Uzyskaj do szerokiego wyboru podstawowych narzędzi, korekt wideo, kreatywnych filtrów, i bardziej zaawansowanych funkcji, które są łatwe do nauczenia i łatwe w użyciu

Slideshow Maker

Twórz filmy i pokazy slajdów w kilka minut! Po prostu wybierz szablon i dodaj swoje multimedia, aby uzyskać szybkie i łatwe pokazy slajdów.

Nagrywarka ekranu

Nagrywaj ekran i kamerę internetową jednocześnie i twórz wciągające filmy dzięki MultiCam Capture Lite!

Nagrywarka DVD

Nagrywaj projekty wideo na DVD lub AVCHD dzięki ponad 100 dostosowanym szablonom menu w MyDVD.

Ultimate Exlusives

Uzyskaj dostęp do efektów premium z NewBlueFX, Boris FX i proDVD wyłącznie w Ultimate.

Funkcje wspomagające oprogramowanie do edycji wideo

Uzyskaj dokładnie takie wyniki, jakie chcesz, dzięki szerokiemu wyborowi innowacyjnych narzędzi i funkcji programu VideoStudio. Ciesz się bogatym w funkcje edytorem wideo, który pomaga z łatwością tworzyć prawie wszystko.

Przytnij, przytnij, obróć

Łatwe przycinanie , przycinanie i dzielenie wideo bezpośrednio na osi czasu. Obróć lub zmień proporcje za pomocą kilku kliknięć.

Natychmiastowe korekty wideo

Zastosuj korekcje soczewki, aby usunąć zniekształcenie typu rybie oko, oraz klipy poprawiające kolory, aby dostosować temperaturę światła lub stworzyć niepowtarzalne efekty .

TYLKO OSTATECZNES tabilizuj wideo

Tylko w wersji Ultimate możesz zastosować stabilizację wideo, aby skorygować drżący materiał za pomocą proDad Mercalli. Dzięki tej szybkiej poprawce zmień chwiejne filmy z ręki i wyboiste ujęcia akcji w użyteczne materiały filmowe!