tutorial strony internetowej kontakt informacja html css3

Kontakt HTML5 CSS3

  • by

Temat dotyczy strony internetowej z kontaktem z informacja

Link do projektu

💯Projekt jest zrobiony w HTML5 i CSS3. Informacje na potrzeby projektu. Chodzi bardziej o pokazanie  sposobu na publikację strony z kontaktami. Grafika miała być prosta i bez przepychu. Czysta informacja. Można do tego dołożyć wiele innych elementów. Zdjęcie , dane do kontaktu oraz jakieś zdjęcia z tego co robimy.

Użyty jest element FLEX .

Właściwość CSS flex, flex – wrap określa, czy elementy flex są wymuszane na jednej linii, czy mogą być zawijane na wielu liniach. Jeśli owijanie jest dozwolone, ustawia kierunek układania linii.

 

Flexbox to nowa technologia która już ma szerokie wsparcie wśród przeglądarek, dlatego jego używanie staje się coraz bardziej powszechne. Flexbox wykorzystuje narzędzia, które pozwalają na szybkie tworzenie kompleksowego i eastycznego układu strony. Flexbox to jednowymiarowa metoda rozmiaszczania elementów w wierszach lub kolumnach, przedmioty rozciągają się aby wypełnić dodatkową przestrzeń lub kurczą sie aby dopasować się do mniejszych przestrzeni.  W tym artykule zawarto podstawowe informacje na ten temat.

Poniżej kod html5 do projektu
Poniżej kod css3 do projektu

See the Pen Contact-info by Wojciech 2d-3d (@WojciechFX1) on CodePen.

❤ FLEX
5/5